Італійська якість замків для металевих та броньованих дверей

CR – італійська компанія CR Serrature заснована в 1955 році. Назва компанії походить від ім'я її засновника - Капеллі Рафаелло (Capelli Raphaello). Вже протягом багатьох років вона займає лідируючі позиції на внутрішньому та світовому ринках. У 1991 р. компанія увійшла до складу концерну Securidev (DOM Security).   DOM CR є однією з ключових італійських компаній на ринку захисних замків для будинків. Бренд пропонує широкий спектр замків різного типу та розмірів для металевих і дерев'яних дверей. Стабільно висока якість продукції та професійний підхід до її виробництва дозволили CR закріпити за собою репутацію дійсно кваліфікованого виробника замків як серед італійських виробників дверей, так і серед компаній на міжнародному ринку безпеки. На сьогоднішній день CR Serrature пропонує широкий спектр моделей замків для металевих та дерев’яних дверей:
  • Замки для броньованих дверей (циліндрові, сувальдні, двосистемні)
  • Накладні замки для вхідних дерев’яних дверей (циліндрові, сувальдні, помпові)
  • Замки для гаражних воріт
Стабільна якість і професійний підхід сформували міцний авторитет компанії на європейському ринку: в Іспанії, Португалії, Франції, Болгарії, Греції та ін. Сертифікація ISO9001 гарантує дотримання суворих процедур якості та реагування на основні європейські стандарти.
Офіс компанії знаходиться в мальовничому італійському містечку Турин

Каталог продукції CR

Двосистемний замок CR Dual MRX
Замок СR DUAL використовує одночасно два механізми замикання, верхній сувальдний та нижній циліндровий. Така властивість дозволяє використовувати двосистемний замок як повноцінну заміну установці в дверях двох окремих замків. CR DUAL володіє унікальними захисними властивостями, серед яких особливе місце має функція MRX із додатковим магнітним кодуванням ключа. Дана функція надійно захищає замок від злому відмичками, методом згортку та самоімпресії, а також — від несанкціонованого копіювання ключа. Двосистемний замок CR дуал характеризується високим класом зломостійкості та тривалим терміном служби, й тому ідеально підходить для установки в металеві та броньовані двері.
Дізнатись деталі
Двосистемний замок CR Dual Gear
Замок СR DUAL Gear використовує одночасно два циліндрові механізми замикання. Така властивість дозволяє використовувати двосистемний замок як повноцінну заміну установці в дверях двох окремих замків. Механізм замка працює за рахунок системи зубчастих коліс, які передають обертальне зусилля від ключа на ригельну планку замка. Така конструкція забезпечує замкам Gear тиху та м’яку роботу, завдяки чому циліндр, ключ та й сам замок зношуються значно повільніше. Двосистемний замок CR DUAL Gear характеризується високим класом зломостійкості та тривалим терміном служби, й тому ідеально підходить для установки в металеві та броньовані двері.
Дізнатись деталі
Сувальдний замок CR 7051 MRX
Новий сувальдний замок для стальних металевих броньованих дверей. Механізм нового сувальдного замка CR 7001 MRX PLUS має додаткові елементи, що взаємодіють з магнітом і рухливим елементом на стеблі ключа, які додатково захищають від застосування відмичок і несанкціонованого копіювання ключа.
Дізнатись деталі
Циліндровий замок CR 7051 Gear
Замок СR 7051 G-01 призначений для установки у металеві та броньовані вхідні двері в якості основного замка. Механізм замка працює за рахунок системи зубчастих коліс, які передають обертальне зусилля від ключа на ригельну планку замка. Така конструкція забезпечує замкам Gear тиху та м’яку роботу, завдяки чому циліндр, ключ та й сам замок зношуються значно повільніше. Також замок обладнано унікальною системою перископічної фіксації циліндра та запатентованою функцією блокування у випадку силового виламування циліндра. Замок CR 7051 G-01 характеризується високою надійністю та тривалим терміном служби, тому ідеально підходить для установки в металеві і броньовані двері високого класу безпеки.
Дізнатись деталі
Циліндровий замок CR 7001 Gear
Замок СR 7001 G-01 призначений для установки у металеві та броньовані вхідні двері в якості додаткового верхнього замка. Механізм замка працює за рахунок системи зубчастих коліс, які передають обертальне зусилля від ключа на ригельну планку замка. Така конструкція забезпечує замкам Gear тиху та м’яку роботу, завдяки чому циліндр, ключ та й сам замок зношуються значно повільніше. Також замок обладнано унікальною системою перископічної фіксації циліндра та запатентованою функцією блокування у випадку силового виламування циліндра. Замок CR 7001 G-01 характеризується високою надійністю та тривалим терміном служби, тому ідеально підходить для установки в металеві і броньовані двері високого класу безпеки.
Дізнатись деталі
Сувальдний замок CR 7001 MRX
Замок СR MRX PLUS 7001 призначений для металевих вхідних дверей. Завдяки спеціальним захисним функціям замок здатен протистояти усім методам злому сувального механізму. Особливе значення має запатентована компанією функція MRX із магнітним та інтерактивним елементом на ключі, яка більше не має аналогів у світі. Дана функція надійно захищає циліндр від злому відмичками, методом згортку та самоімпресії, а також — від несанкціонованого копіювання ключа.  Замок CR 7001 з технологією MRX характеризується високим класом зломостійкості та тривалим терміном служби, тому він ідеально підходить для встановлення в металеві та броньовані двері в якості додаткового верхнього замка.
Дізнатись деталі
Сувальдний замок CR 2101 MRX Plus
Замок СR MRX PLUS 2101 призначений для металевих вхідних дверей. Завдяки спеціальним захисним функціям замок здатен протистояти усім методам злому сувального механізму. Особливе значення має запатентована компанією функція MRX із магнітним та інтерактивним елементом на ключі, яка більше не має аналогів у світі. Дана функція надійно захищає циліндр від злому відмичками, методом згортку та самоімпресії, а також — від несанкціонованого копіювання ключа.
Дізнатись деталі