Німецька точність у створенні надійних циліндрів!

В 1936 р. Йозефом Воссом в Німеччині була заснована компанія DOM-Sicherheitstechnik. Після Другої Світової війни, в 1946 р. виробництво замків та циліндрів стало основною та єдиною спеціалізацією компанії.

Сьогодні DOM є відомим і шанованим ім’ям у світовій індустрії по виробництву замків та циліндрів. Високий рівень безпеки та зручності: від стандартних циліндрів до електронних систем управління. Завдяки своїм унікальним захисним властивостям циліндри DOM встановлюються в місця, де необхідно забезпечити максимальну захищеність від несанкціонованого проникнення. Серед них будівлі міністерств оборони та спецслужб, урядових установ, банків, аеропортів.

Замовниками продукції компанії DOM є такі відомі компанії, як Bosch, IBM; виробники автомобілів Audi, Bentley, Rolls-Royce, Bugatti; виробники систем зв’язку Fujitsu Siemens, Deutsche Telecom; банкомати та обладнання: Deutsche Bundesbahn, Tobaccoland Flextronics та багато інших.

В компанії DOM вважають, що відносно надійності безпеки не може бути компромісів.

Сьогодні компанія зосереджується на трьох основних напрямках подальшого розвитку:
  • високоякісні майстер-системи та електронні системи контролю доступу
  • комбінація механічних та електронних систем запирання
  • програмне забезпечення для систем контролю доступу
dom stand Стенд компанії DOM на європейському семінарі з безпеки Security Essen

Каталог продукції DOM

Циліндр DOM Diamant
DOM Diamant — це «перлина» нашого асортименту. Німецький циліндр виготовлено із багатокомпонентного металокерамічного сплаву сталі на високоточному обладнанні із допустимою похибкою менше 0,02 міліметра. Це дисковий циліндр, секретність якого задається одинадцятьма пластинами, які обертаються навколо своєї осі, рухаючись по нарізці ключа
Дізнатись деталі