Надійний сімейний бізнес в секторі систем контролю доступу

EVVA — це визнаний австрійський бренд, заснований ще 1919 року, й який став відомий завдяки своєму інноваційному та технологічному підходу до створення дверних циліндрів. Із самого дня заснування і до сьогодні компанія EVVA лишається сімейним бізнесом.

У 1919 році чотири інженери об’єднують зусилля для створення «Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt» (Інститут винаходів та експериментування), перші літери якого дали абревіатуру EVVA.

У зв’язку з великою світовою кризою, 1937 рік став часом коли люди потребували захисту та безпеки як ніколи раніше. Тому в цьому ж році EVVA отримала перший патент на виготовлення навісного замка, тим самим визначивши шлях свого подальшого розвитку.

За більш ніж 90 років EVVA отримала більше 200 національних та міжнародних патентів. У 1937 році комерційний директор Ніколас Буджас бере керування компанією у свої руки та створює дослідницький відділ компанії, при цьому інвестуючи величезні кошти у виробництво.

Ці дії закладають основи подальшого стрімкого серйозного розвитку EVVA. Протягом наступних кількох років усі сили співробітників були зосереджені на тому, щоб EVVA вийшла на міжнародний рівень.

На сьогоднішній день підприємством керує третє покоління засновників компанії, яка є одним із провідних виробників циліндрових механізмів у Європі та представлена 13-ма дочірніми підприємствами по усьому світу.

Досягнення компанії

БІЛЬШЕ ПРЕДСТАВЛЕНА
1919 200 10
рік заснування компанії національних і міжнародних патентів дочірніми компаніями в десяти країнах

Галерея

Каталог продукції EVVA

Навісний замок EVVA HPM з довгою дужкою
Навісний замок EVVA HPM з довгою дужкою — це міцний та якісний навісний замок, що в якості свого механізму секретності здатен використовувати одну із систем EVVA (EPS, ICS, 4KS та MCS). Тому дану модель замка можна використовувати як повноцінний елемент майстер-системи для забезпечення зручного доступу до підсобних та зовнішніх приміщень.
Дізнатись деталі
Навісний замок EVVA HPM SSW
Мебельний замок EVVA MAR SSW — це невеликий навісний замок для шаф та жалюзі, що використовує в якості кодового механізму один із використовувати будь-який із високосекретних циліндрів EVVA (EPS, ICS, 4KS та MCS). Навісний замок EVVA HPM обладнаний функцією SSW має пластикову накладку, яка прикриває замкову щілину й захищає механізм від потрапляння вологи, бруду, пилу та снігу.
Дізнатись деталі
Навісний замок EVVA HPM
Навісний замок EVVA HPM — це міцний та якісний навісний замок, що в якості свого механізму секретності здатен використовувати одну із систем EVVA (EPS, ICS, 4KS та MCS). Тому дану модель замка можна використовувати як повноцінний елемент майстер-системи для забезпечення зручного доступу до підсобних та зовнішніх приміщень.
Дізнатись деталі
Мебельний замок EVVA MAR
Мебельний замок EVVA MAR — це невеликий навісний замок для шаф та жалюзі, що використовує в якості кодового механізму один із використовувати будь-який із високосекретних циліндрів EVVA (EPS, ICS, 4KS та MCS). Тому дану модель замка можна використовувати як повноцінний елемент майстер-системи.
Дізнатись деталі
Електричний перемикач EVVA MB23SZ
Електричний перемикач EVVA MB23SZ призначений для замикання та розмикання електричного ланцюга з допомогою ключа. Даний тип замка підходить для установки в якості вимикача в будь-які електричний системі — запалювання автомобіля, вмикання ліфта, запуск верстака та електричного обладнання, управління автоматичними ворітьми тощо.
Дізнатись деталі
Камерний замок EVVA MB23GT
Камерний замок EVVA MB23GT — це спеціалізований циліндровий замок, що застосовується для замикання скляних шаф та вітрин. В якості свого механізму секретності MB23GT може використовувати будь-який із високосекретних циліндрів EVVA — EPS, ICS, 4KS та MCS. Тому дану модель замка можна використовувати як повноцінний елемент майстер-системи.
Дізнатись деталі
Електричний перемикач EVVA MB19SZ
Електричний перемикач EVVA MB19SZ призначений для замикання та розмикання електричного ланцюга з допомогою ключа. Даний тип замка підходить для установки в якості вимикача в будь-які електричний системі — запалювання автомобіля, вмикання ліфта, запуск верстака та електричного обладнання, управління автоматичними ворітьми тощо.
Дізнатись деталі
Поштовий замок EVVA MB23
Камерний замок EVVA MB23 — це спеціалізований циліндровий замок, що застосовується для замикання ящиків, шаф, камер схову тощо. В якості свого механізму секретності MB23 може використовувати будь-який із високосекретних циліндрів EVVA — EPS, ICS, 4KS та MCS. Тому дану модель замка можна використовувати як повноцінний елемент майстер-системи.
Дізнатись деталі