Надійний сімейний бізнес в секторі систем контролю доступу

EVVA — це визнаний австрійський бренд, заснований ще 1919 року, й який став відомий завдяки своєму інноваційному та технологічному підходу до створення дверних циліндрів. Із самого дня заснування і до сьогодні компанія EVVA лишається сімейним бізнесом.

У 1919 році чотири інженери об’єднують зусилля для створення «Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt» (Інститут винаходів та експериментування), перші літери якого дали абревіатуру EVVA.

У зв’язку з великою світовою кризою, 1937 рік став часом коли люди потребували захисту та безпеки як ніколи раніше. Тому в цьому ж році EVVA отримала перший патент на виготовлення навісного замка, тим самим визначивши шлях свого подальшого розвитку.

За більш ніж 90 років EVVA отримала більше 200 національних та міжнародних патентів. У 1937 році комерційний директор Ніколас Буджас бере керування компанією у свої руки та створює дослідницький відділ компанії, при цьому інвестуючи величезні кошти у виробництво.

Ці дії закладають основи подальшого стрімкого серйозного розвитку EVVA. Протягом наступних кількох років усі сили співробітників були зосереджені на тому, щоб EVVA вийшла на міжнародний рівень.

На сьогоднішній день підприємством керує третє покоління засновників компанії, яка є одним із провідних виробників циліндрових механізмів у Європі та представлена 13-ма дочірніми підприємствами по усьому світу.

Досягнення компанії

БІЛЬШЕ ПРЕДСТАВЛЕНА
1919 200 10
рік заснування компанії національних і міжнародних патентів дочірніми компаніями в десяти країнах

Галерея

Каталог продукції EVVA

Циліндр EVVA MCS
EVVA MCS — єдина у світі модель циліндра, що одночасно з механічними системами використовує магнітну систему секретності. Технологія його виробництва базується на реальних наукових розробках, а сама конструкція циліндра була створена спільно з Віденським університетом. Надзвичайний рівень секретності циліндра MSC дозволяє створити понад 299 квадрильйонів (299 000 000 000 000 000!) комбінацій. Тому кожен циліндр MCS є унікальним та неповторним, він не піддається інтелектуальним методам зламу й тому підходить для приміщень з особливими вимогами до безпеки.
Дізнатись деталі
Циліндр EVVA 4KS
Циліндр EVVA 4KS — це інноваційна система захисту з високими показниками надійності та безпеки. Циліндр не містить в собі ні пружин, тому відрізняється від інших систем м’якістю та плавністю роботи. Мінімальне тертя робочих елементів забезпечує циліндру 4KS повільне зношення механізму, тому цей циліндр стане ідеальним рішенням, коли потрібен надійний замок на тривалий період.
Дізнатись деталі
Циліндр EVVA ICS
Модель EVVA ICS — це циліндр балансного типу, що виготовено на високоякісному обладнанні із міцних та зносостійких сплавів металу. Головна перевага ICS полягає в тому, що він застосовує відразу дві системи секретності із різним принципом роботи. 10 слайдерів зчитують нарізку по сторонам ключа. Ще 3 підпружинені піни взаємодіють із додатковою нарізкою на торцях ключа. Циліндр також захищено від висвердлювання завдяки вставками із гартованої сталі та карбіда вольфрама.
Дізнатись деталі
Циліндр EVVA EPS
Новий сувальдний замок для стальних металевих броньованих дверей. Механізм нового сувальдного замка CR 7001 MRX PLUS має додаткові елементи, що взаємодіють з магнітом і рухливим елементом на стеблі ключа, які додатково захищають від застосування відмичок і несанкціонованого копіювання ключа.
Дізнатись деталі