Італійська якість за доступними цінами

Компанія MOIA була заснована в 1954 році в італійському місті Турин. З перших же років свого існування продукція компанії відрізняється інноваційними інженерними рішеннями та високою якістю, що дозволило бренду отримати численні патенти на свої винаходи.

Більше ніж 50 років, MOIA проектує та виробляє замки високого рівня надійності для металевих та дерев’яних дверей, а також – для сейфів.

У травні 2006 року MOIA починає входити до складу великої компанії OMR, в результаті чого туринський бренд із великою історією виходить на ринок із новою лінійкою надійних врізних замків та розпочинає новий етап свого розвитку.

Стабільно високий стандарт якості продукції та широкий вибір замків різного дизайну зробили бренд MOIA відомим не лише на національному рівні, а й на міжнародному. А регулярні інвестиції в бренд дозволяють задовольнити особливі потреби ринку із притаманною MOIA гнучкістю та швидкістю.

Бренд MOIA — це сімейний бізнес. Сьогодні власниками компанії виступає друге покоління сімейства Оліві. Уся продукція виготовляється на власному заводі в місті Боргаро Торінезе, неподалік Туріну.

Продукція MOIA включає в себе сувальдні замки нового покоління із захистом від самоімпресії, циліндрові замки та замки з помповим циліндром. Понад 500 моделей замків для металевих та дерев’яних дверей.

Один з головних напрямків у роботі компанії – це постійний пошук новинок та розробка інновацій, які б могли задовольнити найвибагливіші потреби клієнта.

зображення з виробництва azzi fausto

Каталог продукції MOIA

Врізний замок MOIA 754/280
Врізний замок MOIA 754/280 — це надійний класичний замок із циліндровим секретом. Замок комплектований функцією BLOCK, блокування механізму замка при переламі/вибиванні циліндру. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі
Врізний замок MOIA E754/280
Врізний замок MOIA E754/280 — це надійний класичний замок із циліндровим секретом. Базова модель замку, без додаткових функцій. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі
Врізний замок MOIA RCI764
Врізний замок MOIA RCI764 — це надійний редукторний механізм із циліндровим секретом, що використовує в своїй роботі систему із 5-ти зубастих коліс. Завдяки редукторному принципу роботи, даний замок зношується повільніше інших моделей. Замок комплектований функцією BLOCK, блокування механізму замка при переламі/вибиванні циліндру. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі
Накладний замок MOIA G451
Накладний замок MOIA G451 — це надійний класичний замок із циліндровим секретом. Замок комплектований функцією BLOCK, блокування механізму замка при переламі/вибиванні циліндру. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі
Циліндровий замок MOIA 763
Врізний замок MOIA 763 — це надійний редукторний механізм із циліндровим секретом, що використовує в своїй роботі систему із 5-ти зубастих коліс. Завдяки редукторному принципу роботи, даний замок зношується повільніше інших моделей. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі
Циліндровий замок MOIA 764
Врізний замок MOIA 764 — це надійний редукторний механізм із циліндровим секретом, що використовує в своїй роботі систему із 5-ти зубчастих коліс. Завдяки редукторному принципу роботи, даний замок зношується повільніше інших моделей. Виробник обіцяє справну роботу на понад 100 тисяч робочих циклів.
Дізнатись деталі