Італійська якість замків для металевих та броньованих дверей

CR – італійська компанія CR Serrature заснована в 1955 році та протягом багатьох років займає лідируючі позиції на внутрішньому та світовому ринках. У 1991 р. компанія увійшла до складу концерну Securidev (DOM Security).

DOM CR є однією з ключових італійських компаній на ринку захисних замків для будинків. Бренд пропонує широкий спектр замків різного типу та розмірів для металевих і дерев'яних дверей.

Стабільно висока якість продукції та професійний підхід до її виробництва дозволили CR закріпити за собою репутацію дійсно кваліфікованого виробника замків як серед італійських виробників дверей, так і серед компаній на міжнародному ринку безпеки.

На сьогоднішній день CR Serrature пропонує широкий спектр моделей замків для металевих та дерев’яних дверей:
  • Замки для броньованих дверей (циліндрові, сувальдні, двосистемні)
  • Накладні замки для вхідних дерев’яних дверей (циліндрові, сувальдні, помпові)
  • Замки для гаражних воріт
Стабільна якість і професійний підхід сформували міцний авторитет компанії на європейському ринку: в Іспанії, Португалії, Франції, Болгарії, Греції та ін.

Сертифікація ISO9001 гарантує дотримання суворих процедур якості та реагування на основні європейські стандарти.
Офіс компанії знаходиться в мальовничому італійському містечку Турин

Каталог продукции CR

Двухсистемный замок CR Dual MRX
Врезной замок СR DUAL использует одновременно два механизма запирания, верхний сувальдный и нижний цилиндрический. Поэтому данный двухсистемный замок можно использовать как полноценную замену установке в дверях двух отдельных замков. Замок CR DUAL обладает уникальными защитными характеристиками, среди которых особенное место занимает функция MRX с дополнительным магнитным кодированием ключа. Эта функция является надёжной защитой замка от взлома отмычками или свёртышем, а также защищает от несанкционированного копирования ключа.
Узнать детали
Сувальдный замок CR 7051 MRX
Новий сувальдний замок для стальних металевих броньованих дверей. Механізм нового сувальдного замка CR 7001 MRX PLUS має додаткові елементи, що взаємодіють з магнітом і рухливим елементом на стеблі ключа, які додатково захищають від застосування відмичок і несанкціонованого копіювання ключа.
Узнать детали
Сувальдный замок CR 2101 MRX Plus
Врезной замок СR MRX PLUS 2101 предназначенный для металлических входных дверей. Благодаря инновационным защитным функциям данный замок способен противостоять всем распространённым методам взлома сувальдного механизма. Особенное значение для защиты замка имеет запатентованная компанией функция MRX с магнитным и интерактивным элементами на ключе. Данная функция надёжно защищает цилиндр от взлома отмычками, свёртышем, самоимпрессионным ключом, а также — от несанкционированного копирования ключа.
Узнать детали
Сувальдный замок CR 7001 MRX
Врезной замок СR 7001 MRX PLUS предназначенный для металлических входных дверей. Благодаря инновационным защитным функциям данный замок способен противостоять всем распространённым методам взлома сувальдного механизма. Особенное значение для защиты замка имеет запатентованная компанией функция MRX с магнитным и интерактивным элементами на ключе. Данная функция надёжно защищает цилиндр от взлома отмычками, свёртышем, самоимпрессионным ключом, а также — от несанкционированного копирования ключа. Замок CR 7001 з технологією MRX характеризується високим класом зломостійкості та тривалим терміном служби, тому він ідеально підходить для встановлення в металеві та броньовані двері в якості додаткового верхнього замка.
Узнать детали
Цилиндрический замок CR 7051 Gear
Врезной замок СR 7051 G-01 предназначенный для установки в металлические и бронированные входные двери в качестве основного замка. Механизм замка работает за счёт системы зубчатых колёс, которые передают усилие от оборота ключа на ригельную планку. Конструкция из шестеренок обеспечивает тихую и мягкую работу замка, благодаря чему износ цилиндра, ключа и механизма замка будет в разы медленнее. Замки из этой серии оснащены уникальной системой перископической фиксации цилиндра и запатентованной функцией блокировки в случае силового выламывания замка.
Узнать детали
Циліндровий замок CR 7001 Gear
Замок СR 7001 G-01 призначений для установки у металеві та броньовані вхідні двері в якості додаткового верхнього замка. Механізм замка працює за рахунок системи зубчастих коліс, які передають обертальне зусилля від ключа на ригельну планку замка. Така конструкція забезпечує замкам Gear тиху та м’яку роботу, завдяки чому циліндр, ключ та й сам замок зношуються значно повільніше. Також замок обладнано унікальною системою перископічної фіксації циліндра та запатентованою функцією блокування у випадку силового виламування циліндра. Замок CR 7001 G-01 характеризується високою надійністю та тривалим терміном служби, тому ідеально підходить для установки в металеві і броньовані двері високого класу безпеки.
Узнать детали
Двухсистемний замок CR Dual Gear
Замок СR DUAL Gear використовує одночасно два циліндрові механізми замикання. Така властивість дозволяє використовувати двосистемний замок як повноцінну заміну установці в дверях двох окремих замків. Механізм замка працює за рахунок системи зубчастих коліс, які передають обертальне зусилля від ключа на ригельну планку замка. Така конструкція забезпечує замкам Gear тиху та м’яку роботу, завдяки чому циліндр, ключ та й сам замок зношуються значно повільніше. Двосистемний замок CR DUAL Gear характеризується високим класом зломостійкості та тривалим терміном служби, й тому ідеально підходить для установки в металеві та броньовані двері.
Узнать детали