Німецька точність у створенні надійних циліндрів!

В 1936 р. Йозефом Воссом в Німеччині була заснована компанія DOM-Sicherheitstechnik. Після Другої Світової війни, в 1946 р. виробництво замків та циліндрів стало основною та єдиною спеціалізацією компанії.

Сьогодні DOM є відомим і шанованим ім’ям у світовій індустрії по виробництву замків та циліндрів. Високий рівень безпеки та зручності: від стандартних циліндрів до електронних систем управління. Завдяки своїм унікальним захисним властивостям циліндри DOM встановлюються в місця, де необхідно забезпечити максимальну захищеність від несанкціонованого проникнення. Серед них будівлі міністерств оборони та спецслужб, урядових установ, банків, аеропортів.

Замовниками продукції компанії DOM є такі відомі компанії, як Bosch, IBM; виробники автомобілів Audi, Bentley, Rolls-Royce, Bugatti; виробники систем зв’язку Fujitsu Siemens, Deutsche Telecom; банкомати та обладнання: Deutsche Bundesbahn, Tobaccoland Flextronics та багато інших.

В компанії DOM вважають, що відносно надійності безпеки не може бути компромісів.

Сьогодні компанія зосереджується на трьох основних напрямках подальшого розвитку:
  • високоякісні майстер-системи та електронні системи контролю доступу
  • комбінація механічних та електронних систем запирання
  • програмне забезпечення для систем контролю доступу
dom stand Стенд компанії DOM на європейському семінарі з безпеки Security Essen

Каталог продукции DOM

Цилиндр DOM Diamant
DOM Diamant — это наиболее надёжный цилиндр из нашего ассортимента. Немецкий цилиндр изготовлен из многокомпонентного металлокерамического сплава стали на высокоточном оборудовании с допустимой погрешностью менее 0,02 миллиметра. Это дисковый цилиндр, секретность которого задается одиннадцатью пластинами, которые вращаются вокруг своей оси, двигаясь вдоль нарезки ключа.
Узнать детали