Надійний сімейний бізнес в секторі систем контролю доступу

EVVA — це визнаний австрійський бренд, заснований ще 1919 року, й який став відомий завдяки своєму інноваційному та технологічному підходу до створення дверних циліндрів. Із самого дня заснування і до сьогодні компанія EVVA лишається сімейним бізнесом.

У 1919 році чотири інженери об’єднують зусилля для створення «Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt» (Інститут винаходів та експериментування), перші літери якого дали абревіатуру EVVA.

У зв’язку з великою світовою кризою, 1937 рік став часом коли люди потребували захисту та безпеки як ніколи раніше. Тому в цьому ж році EVVA отримала перший патент на виготовлення навісного замка, тим самим визначивши шлях свого подальшого розвитку.

За більш ніж 90 років EVVA отримала більше 200 національних та міжнародних патентів. У 1937 році комерційний директор Ніколас Буджас бере керування компанією у свої руки та створює дослідницький відділ компанії, при цьому інвестуючи величезні кошти у виробництво.

Ці дії закладають основи подальшого стрімкого серйозного розвитку EVVA. Протягом наступних кількох років усі сили співробітників були зосереджені на тому, щоб EVVA вийшла на міжнародний рівень.

На сьогоднішній день підприємством керує третє покоління засновників компанії, яка є одним із провідних виробників циліндрових механізмів у Європі та представлена 13-ма дочірніми підприємствами по усьому світу.

Досягнення компанії

БІЛЬШЕ ПРЕДСТАВЛЕНА
1919 200 10
рік заснування компанії національних і міжнародних патентів дочірніми компаніями в десяти країнах

Галерея

Каталог продукции EVVA

Цилиндр EVVA MCS
Цилиндр EVVA MCS — это уникальный механизм секретности, который использует магнитную систему кодирования. Она формируется восемью магнитными дисками, размещёнными вдоль лезвия ключа, по четыре диска с каждой стороны. Их считывают свободно вращаемые магниты внутри цилиндра.
Узнать детали
Цилиндр EVVA EPS
Дверной цилиндр EVVA EPS — это идеальное решение для тех людей, кто не хочет рисковать своим имуществом, но в то же время колеблется покупать дорогой цилиндр. EPS это качественная, хорошо защищённая модель от известного австрийского производителя, которая имеет вполне доступную цену для рядового покупателя. Все детали цилиндра изготовлены из износостойких сплавов металла. Поэтому EVVA EPS способен работать десятки лет бес поломок и заклинивания, гарантируя надёжную защиту вашего дома.
Узнать детали
Цилиндр EVVA 4KS
Циліндр EVVA 4KS — це інноваційна система захисту з високими показниками надійності та безпеки. Циліндр не містить в собі ні пружин, тому відрізняється від інших систем м’якістю та плавністю роботи. Мінімальне тертя робочих елементів забезпечує циліндру 4KS повільне зношення механізму, тому цей циліндр стане ідеальним рішенням, коли потрібен надійний замок на тривалий період.
Узнать детали
Цилиндр EVVA ICS
Дверной цилиндр EVVA ICS — это цилиндр с двумя механизмами секретности, изготовляемый на высококачественном оборудовании с износостойких сплавов металла. 10 слайдеров считывают нарезку ключа с обеих его сторон. Ещё 3 подпружиненных пина взаимодействуют с дополнительной нарезкой на торцах ключа. Также конструкция цилиндра имеет вставки из калённой стали и карбид вольфрама для усиления защиты от сверления.
Узнать детали
Цилиндр EVVA ICS TAF
Модель EVVA ICS — це циліндр балансного типу, що виготовено на високоякісному обладнанні із міцних та зносостійких сплавів металу. Головна перевага ICS полягає в тому, що він застосовує відразу дві системи секретності із різним принципом роботи. 10 слайдерів зчитують нарізку по сторонам ключа. Ще 3 підпружинені піни взаємодіють із додатковою нарізкою на торцях ключа. Циліндр також захищено від висвердлювання завдяки вставками із гартованої сталі та карбіда вольфрама.
Узнать детали